BellBoY
BellBoY
13-09-2016
Mathematics
contestada
what is the unit rate for 11.49 for 3 packages
Respuesta :
Аноним
Аноним
13-09-2016
The answer is 3.83 because you divide 11.49 into 3 packages
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 71+ )
Otras preguntas
Who was the first explorer to route the straits off the tip of South America as the way to the east
What is the median of the data set? {20, 25, 36, 41, 87, 91, 92, 95, 99} Enter your answer in the box.
Which has the best unit rate 16 oz for $3.30 or 64 oz for $8.60
help plz i don't know this
Jed deposited $400 into a bank that offers 3.9% interest rate, compounded daily. In how many years will his balance be $800? A. 18.5 years B. 24.1 years
Identify the type of error in the sentence. If the sentence contains no error, select C. She is my favorite teacher because she is a woman who has a good sens
What us the difference between tint and shade in color
A painting measures 15 cm long by 24 cm high. You buy two posters, each showing an enlargement of the painting. The first poster measures 45 cm long by 72 cm hi
When a car slows down suddenly, passengers in the car tend to move toward the front of the car. What is this due to?
Describe effective communication stragities for gathering information and educating patients and the importance of applying them