ahadthebestt ahadthebestt
  • 13-12-2017
  • Mathematics
contestada

Hey can somebody please take some time to help me? Thanks.

Hey can somebody please take some time to help me Thanks class=
Relax

Respuesta :

TortureMan
TortureMan TortureMan
  • 13-12-2017
I believe it is B) 4
Answer Link

Otras preguntas

what is 15% of 60? Create a model to prove your answer
How did King George's feelings toward the colonies change after the Boston tea party ?
6 stuffed peppers cost $36.What Will 12 stuffed peppers Cost?
Fitness can be achieved only through A. accuracy. B. resistance. C. frequency. D. endurance.
If 4.5 pounds of cherries cost $10,what is the unit price
Each week, you drive 150 miles. Your car gets 25 miles to the gallon, and gas prices are $3 per gallon. How much gas money will you spend on gas each week?
Why is food in Cambodia so important to their culture?
What is 2/3,2/9,5/6,11/18 least to greatest
Which is larger , an atom or a molecule
How did the loyalists react to the Townshend act ?