Amarij200245
Amarij200245
12-10-2015
Mathematics
contestada
What is the unit rate for 14lb for $2.99
Respuesta :
Аноним
Аноним
19-10-2015
2.99 / 14 = 0.21
Hope I Helped You!!! :-)
Have A Good Day!!!
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 26+ )
Otras preguntas
Which of the following can be used as lamp oil? carbohydrates lipids nucleic acids proteins
What is the next in the sequence 10 12 22 34 56 90
PLEASE HELP!!! Which quotation sums up Herbert Hoover's beliefs about government's role? A. "The test of our progress is not whether we add more to the abundan
Who won the 1968 US presidential election by running on a platform of a “victory with honor” in Vietnam? Richard Nixon Lyndon Johnson Robert Kennedy George Wall
explain how the changes in the density of ocean water causes movement of ocean water from one place to another
Which shows you how to plot (6,3) on a coordinate plane? A. Start at the origin, move 3 spaces right, and 3 spaces up. B. Start at the origin, move 3 spaces rig
why does it take 10 copies of 1 sixth to make the same amount as 5 copies of 1 third?
Which phrase describes the imagery that dominates Romeo and Juliet's first conversation? A. imagery of the sun and moon B. imagery of fire and water C. imagery
in addition to resemble one another, what other criteria are required for organisms to be group in the same species? A. They migrate only wiht one another. B. T
how did the United States acquire new territory and expand trading in the pacific