Seudónimo
Seudónimo
14-05-2017
Mathematics
contestada
PLEASE HELP!! (Number 6)
Respuesta :
mitchrapp
mitchrapp
14-05-2017
Gasoline comes out to $47.12. Water comes out to be $7.96 and snacks are $3.10. Together it costs $58.18, therefore Mrs Jensen is wrong.
Answer Link
Аноним
Аноним
14-05-2017
1. Gasoline $47.12
2. Water bottles $7.96
3. Snacks $3.10
4.$58.12 total
Mrs.Jensen is wrong
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 97+ )
Otras preguntas
Using the verbs tener, preferir, correr or ser, translate these sentences to Spanish
joshua plans to repaint some classroom bookcases. he has 6 gallons of paint. all of the bookcases are the same size and each requires 1/2 gallon of paint. how m
La femme___ professeur, elle est intelligente? answer choices (de +le)
what are solar winds made of?A. charged particles B. nitrogen gasC. oxygen gasD. plasma
(WILL GIVE BRAINLY) HELP SOMEONE PLEASE!!
Sentence with helping hand and count on ? Sentence with broke and gold ?
The part of an expression that is being added or subtracted
Nathan bought 4 pounds of chicken for $8. How many pounds can he buy for $20? *
Gavin needs to buy candy for the 11 students in his class plus himself. Gavin and each student will get one bag of candy. He uses $20 to buy two different types
Drag numbers to write an equation for the line slope-intercept form. Numbers may be used once, more than once, or not at all.