Seudónimo Seudónimo
  • 12-04-2017
  • Mathematics
contestada

The cost of 3 candles is $19.50. What is the unit price?

Relax

Respuesta :

jojo12345679
jojo12345679 jojo12345679
  • 12-04-2017
the unit price will be 6.50
Cheers,Irys
Answer Link
Аноним Аноним
  • 12-04-2017
the unit price is $6.50

Answer Link

Otras preguntas

The nurse is caring for a 75 year old male client who is beginning to form a pressure ulcer at the coccyx.Which intervention will be most helpful in preventing
How do India’s state boundaries reflect cultural patterns?
Describe the link between the distance from the Sun and the speed
What is the mode for the set of data? 6, 7, 10, 12, 12, 13
Explain below why it would it be helpful to understand the patterns of storm movement.
What is the measure of
(a+200)÷400=2 тендеу ​
Cacti carry on photosynthesis through their spines. True or False
why do you think triumph would be considered an impostor by the speaker
Which of the following sentences best shows how the passage is organized?