235334568az
235334568az 235334568az
  • 13-06-2022
  • Mathematics
contestada

Is this wrong?? If so whats the answer?

Is this wrong If so whats the answer class=
Relax

Respuesta :

chayaz21 chayaz21
  • 13-06-2022

Answer:2/12

2/12 because there is 12 answers and only 2 of them have an apple and milk. (not 100% sure but this is what I think) Please give brainliest!

Answer Link
Hello987654 Hello987654
  • 13-06-2022

Answer:

uhm this is an alt

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Hot dogs come in packages of 6. Hot dog buns come in packages of 8. Antonio will buy the same number of hot dogs as hot dog buns. How many hot dogs could he buy
What is reference angle for 150 degrees
Marco paid $36.89 for 8.6 gallons of gas.  What is the price per gallon?
What is the answer for this equation? -6x = -36
Could an organism survive without one of its organs
What is the abbreviation for the Appalachian mountain
Marco paid $36.89 for 8.6 gallons of gas.  What is the price per gallon?
What is reference angle for 150 degrees
What is reference angle for 150 degrees
What is the abbreviation for the Appalachian mountain