
Answer:
$7; Cost of a box of apples (x)
$13; Cost of a box of oranges (y)
Step-by-step explanation:
Matt: 3x + 14y = 203 Â Â Â Â Â 3(-y + 20) + 14y = 203 Â Â Â Â Â 3x + 14(13) = 203
Ming: 11x + 11y = 220 Â Â Â Â -3y + 60 + 14y = 203 Â Â Â Â Â Â 3x + 182 = 203
     11x = -11              11y = 143                3x = 21
      x = -y + 20            y = 13                  x = 7