leilanimartinezbourg leilanimartinezbourg
  • 11-05-2021
  • Mathematics
contestada

A 4-cup bottle of shampoo costs $24.84. What is the price per pint?

Relax

Respuesta :

Drishti109910
Drishti109910 Drishti109910
  • 28-06-2021

$20.28

hope its helpfull .....

Answer Link

Otras preguntas

estimate product 126.12 and 2.2
detemina cordonatele geografice ale punctului de confluenta a riurilor tigru si eufrat va rog frumos repede si corect va dau 20 de puncte
Doctors who specialize in the diagnosis and treatment of the conditions of arthritis and gout are called A. ophthalmologists. B. gastroenterologists. C. rheumat
how does acceptance of responsibility influence effective communication
If you're a member of the U.S. Navy, your organization is part of the a. Department of the Interior. b. Department of Commerce. c. Department of Defense. d.
What are unalienable rights?
if I work from 4:50 p.m. to 10 o'clock p.m. how many hours did I work
One number is 4 more than another, and their sum is 60. What is the smaller number?
I need to study tonight, but I really just want to go to the movies To study tonight is underlined, what part of speech is this Noun, adjective, adverb, verb?
a restaurant and ordered 3940 pounds of rice in 220 pound bag about how many 20 pound bags of rice to the change order