khaileyterry
khaileyterry khaileyterry
  • 15-04-2021
  • Mathematics
contestada

Work it out fast its a timed test

Work it out fast its a timed test class=
Relax

Respuesta :

sedaninago sedaninago
  • 15-04-2021

Answer:

$1400

Step-by-step explanation:

Answer Link
mlillianna21
mlillianna21 mlillianna21
  • 15-04-2021

Answer:

$1,400.00

Step-by-step explanation:

You have to multiply $8.75 by the 20 hours to get $175, then you multiply that by 8 weeks to get $1,400

Answer Link

Otras preguntas

Ken had 80 rubber bands, he sold 10 and 10got damaged. How many good rubber bandswere left with Ken? What percentage ofrubber bands were left?​
Analysis of this picture, describe what you see?
Line I is parallel to line m. If the measure of Z6 is 75°, what is the measure of 24? 1/2 473 B 5/6 = 75 7/8 Enter
2) Solve the system of equations using substitution. 2x – 9y = 14 x= -6y +7
wild life week is observed every year in the first week of​
Rewrite this expression is a different form 9a - 2(a - 3)
A 25-pound bag of bird food costs $19.50. A 30-pound bag of the same bird food costs $22.80. Which bag of bird food is the better buy?
4. Victor and the Monster meet on a mountaintop to talk, and Victor agrees to ( Points)​
please help i've been doing this ages
1/tanA-1/tan2A=cosec2A​