The cost of dance lessons is $12 for 1 lesson, $22 for 2 lessons, and $32 for 3 lessons. Determine whether the cost is proportional to the number of lessons by graphing the ordered pairs on a coordinate plane.

Relax

Respuesta :

Answer:

The answer in in this doc

Step-by-step explanation:

https://www.strongnet.org/cms/lib6/OH01000884/Centricity/Domain/370/study%20guide%20answer%20key%20part%20b%20test.pdf