javejako1618 javejako1618
  • 14-04-2021
  • Mathematics
contestada

pens cost $2.70.

What is the cost per pen?

Relax

Respuesta :

ThYeeYeet
ThYeeYeet ThYeeYeet
  • 14-04-2021

Answer:

1.70$

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Solve for w. 9w-4/4=5w-6/7+6​
Select the correct answer. Two thumbs together equals about o A. 1 Tablespoon o B. 3 teaspoons o C. Both A & B o D. None of the above
Find the length of the unknown side. Round your answer to the nearest tenth.
of the pictures of the two animals. Both animals live in a forest with a lot of trees. The trees have many nuts for the animals to eat. What will happen to thes
A particle of mass m and charge q is released from rest in a uniform electric field Find the momentum attained by the particle after moving distance xis
Immune System disorder discussion
please show an explanation
PLEASE HELP!!! 22 points feminine and masculine for these words in french cupboard curtains lamp nightstand
I need help with six and seven plz
; hi! sorry for asking another question and not helping! :(