Seudónimo Seudónimo
  • 13-04-2021
  • Mathematics
contestada

helppppppppp plzzzz :))))

helppppppppp plzzzz class=
Relax

Respuesta :

jesusm1
jesusm1 jesusm1
  • 13-04-2021

Answer:

A. Cost per sandwich is simply the slope

so you take 1 sandwich is 4 usd

So 4 usd

Answer Link

Otras preguntas

Cash crops are those grown to sell at market.
Find the first six terms of the sequence.. . a1 = 6, an = 2 • an-1
The figure formed by the intersection of a solid with a plane parallel to the base of the solid is congruent to the base if the solid is a
Evaluate [(40 + 5) − 32] ÷ 9 ⋅ 2
raj tested his new flashlight by shinning it on his bedroom wall the beam of the light can be described by the equation x^2 y^2-2x-4y-31=0 how many inches wide
The Karaganda Basin is famous for the mining of-. a) Iron Ore. b) Bauxite. c) Copper. d) Coal
Why could the British restriction of trade be considered a violation of natural rights?
31. If a simple machine provides an increased output force, what happens to the output distance? (2 points)
The balance of nature has its foundation in the study of organic chemistry. a. True b. False
as for earthquakes, can be used to monitor tremor activity of volcanoes.