hadelalhamadah
hadelalhamadah hadelalhamadah
  • 12-02-2021
  • Mathematics
contestada

The notebook costs £ 1.10, the pen is £ 33 and the pencil £ 25 buys (Remy) 4 pencils, one pen, two sharpeners and some paint.​

Relax

Respuesta :

ambarballet ambarballet
  • 12-02-2021

what do you need to know? you should write the question

Answer Link

Otras preguntas

Which is generally easier to accomplish? Prove a hypothesis Disprove a hypothesis
On our last family vacation, we went to California and ________ my cousins. a. visit b. visited c. had visited
could you help me Use the word ‘resented’ in another sentence using the same meaning as above.
Zack had 2/3 of the lawn left to cut.After lunch,he cut 3/4 ig the grass he had left. How much of the whole lawn did zack cut after lunch
Sandstone is a(n) ____ sedimentary rock.
An issue that may not be agreed upon by many different sides is called: diplomatic consensus caucus controversial
Why do cells divide? Why do they not keep on growing as the organism gets larger?
three ways how you would deal with the negative impact of a divorce
Fascists usually gain power after a country's economic collapse. a. True b. False
Three equivalent ratios for each ratio. 18/6 ___ 5/45___ 3/5___