Sedate
Sedate
13-01-2021
English
contestada
Easy grammar question, please
Respuesta :
AestheticMess
AestheticMess
13-01-2021
I would say the 2nd option, but I'm not exactly sure
Answer Link
allytrujillo20oy0dib
allytrujillo20oy0dib
25-05-2022
Answer: the second option
hope this helps
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 96+ )
Otras preguntas
Marco paid $36.89 for 8.6 gallons of gas. What is the price per gallon?
Marco paid $36.89 for 8.6 gallons of gas. What is the price per gallon?
Hot dogs come in packages of 6. Hot dog buns come in packages of 8. Antonio will buy the same number of hot dogs as hot dog buns. How many hot dogs could he buy
Why is american dream is not worth pursuing ?
What is the answer for this equation? -6x = -36
Hot dogs come in packages of 6. Hot dog buns come in packages of 8. Antonio will buy the same number of hot dogs as hot dog buns. How many hot dogs could he buy
Why isn't badminton consider a sport to most of the people in United States?
what is a good attention getter for starting a essay about my plans after high school
What is 16 divided by 1/4
A process with less than 100% efficiency is?