*WORKSHEET ABOVE* HURRY!! please answer all the questions correctly AND SHOW YOUR WORK FOR EVERY SINGLE QUESTION PLEASE HURRY!!! THIS IS WORTH 20 POINTS

WORKSHEET ABOVE HURRY please answer all the questions correctly AND SHOW YOUR WORK FOR EVERY SINGLE QUESTION PLEASE HURRY THIS IS WORTH 20 POINTS class=
Relax

Respuesta :

Answer: I am only in 4th grade !

Step-by-step explanation: I dont know ?

multiple the percentage by your price , whatever you get there should be added to the original price for the final price .

Example: 13.99 x .04 = .55
13.99 + .55 = 14.54