A 12 pack of ice-cream sandwiches cost $7.20 and a 9 pack of ice-cream sandwiches costs $4.50. Which package of ice-cream sandwiches is the better buy? ​

Relax

Respuesta :

Answer:

the 9 pack

Step-by-step explanation:

Answer:

9

Step-by-step explanation: