devonleehoop
devonleehoop devonleehoop
  • 15-10-2020
  • Mathematics
contestada

Here is the pic for the question, please respond.

Here is the pic for the question please respond class=
Relax

Respuesta :

urigutier11
urigutier11 urigutier11
  • 15-10-2020
1 gig= $4 each gigabyte costs 4 dollars
Answer Link
lightskiinadriii
lightskiinadriii lightskiinadriii
  • 15-10-2020
1 gig=$4 so 4 dollars
Answer Link

Otras preguntas

what is the value of x , if y = 2in the given equation ;5x + 2y = 9​
hedges are used to be courteous in expressingA. evidenceB. assertionsC. counterclaimsD. critical reading​
anyonee?pleaseee help!!!!​
Madison read 1/2 of a book in the morning, and she read some more at night. By the end of the day she still had 2/5 of the book left to read. How much of the b
Why do you think the Bible emphasizes a merry heart as the way to be cheerful?
Write the function that models the relationship. z varies directly with x and inversely with y, and z = 10 when x = 5, y = 2
how are platforms and roundworms different from one another​
What was the point of the nativism historical context?
What is the difference between qualitative and quantitative data
What number needs to be subtracted from both sides of the equation 40 = 25 + x in order to isolate the variable and solve for x?