AshelyTimber AshelyTimber 13-10-2020 Mathematics contestada A company is trying to decide which container of coffee to buy for a staff meeting. Which of the following would be the best deal? Hint: find the best unit cost Group of answer choices 32 ounces for $4.00 60 ounces for $6.75 48 ounces for $5.00 45 ounces for $4.50