2 Mrs. Scott purchased pizzas for her homeroom
students for winning the door decorating contest.
She purchased 3 pizzas and spent a total of $29.85.
How much did each pizza cost?

Relax

Respuesta :

Answer:

9.95 per pizza

Step-by-step explanation:

i googled it :)

Answer:

9.95 per pizza

Step-by-step explanation:

just divid it