haroonazari421 haroonazari421
  • 11-09-2020
  • Spanish
contestada

A Felipe ___________________________ tocar guitarra y la clase de Música. A el __________________ para nada practicar deportes.

Relax

Respuesta :

gabrielaherrerakj123 gabrielaherrerakj123
  • 12-09-2020
A Felipe -le gusta- tocar guitarra y la clase de música. A el -No se le hace fácil- para nada practicar deportes. (Creó)
Answer Link

Otras preguntas

What does the "slope-intercept form" look like?
a bell rings every 8 miniutes and another 10 minutes. they both ring together at midnight. what time will they both ring at the same time again
If a 10-pound sack of potatoes costs $6.55, how much would 1 pound cost? Round your answer to the nearest cent.
what is 10 times as much as 0.08?
Why did volunteerism fail? please help
Why did volunteerism fail? please help
Question 1 (Multiple Choice Worth 3 points)In the 2000 election, California had themost electoral votes and selected George Bush for president least electoral
One Year, the price of wheat was $8.87 per bushel. The next year, the price was $9.60. Round the price per bushel of wheat for each year to the nearest tenth of
What is 7x-3(5+x) I'm having trouble with this
What was the destination of most Dust Bowl migrants?