Samara89
Samara89
11-06-2020
Mathematics
contestada
I will give brainliest answer
Respuesta :
mrk1
mrk1
11-06-2020
Answer:
The answer would be 12.571428571 units or 12.57units.
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 79+ )
Otras preguntas
Diaries and accounts of pilgrims are example of
Marisa made 60 mums for homecoming. These mums took 48 hours to make. Each mum takes the same amount of time to make. How many hours will it take Marisa to make
-3x - 5y = -15 -3 - 3y = -3
(8 times 10 to the fourth power)+(4 times 10 to the fourth power)
Determine if the following statement is TRUE or FALSE: The boiling point is the same temperature as the condensation point.
Which unit rate is the lowest price per ounce? Choice A: 6 ounces of raisins for $2.98 Choice B: 13 ounces of raisins for $7.18 *
Think about what we read in Unit 2, Gender Roles: Mallam Sile, My Father's Sadness, The Men We Carry in Our Minds, Pink Think and The Black Cat. when did you be
NeeeeeD HeeellllP !!!!!!!!!!!!!!!!
$0.15, $0.30, $0.50, $0.75, $0.89 I need to know the percent of change for these numbers
If a pair of shoes was 25% off and the original price was $80 how much is the amount of the discount?