jaidynjackson90
jaidynjackson90 jaidynjackson90
  • 14-05-2020
  • Mathematics
contestada

what is the answers for
2.9 × 4.5​

Relax

Respuesta :

TheUnknownScientist
TheUnknownScientist TheUnknownScientist
  • 14-05-2020

Answer:

13.05

Step-by-step explanation:

2.9 × 4.5 = 13.05

Answer Link
priscilla1108
priscilla1108 priscilla1108
  • 14-05-2020
13.05
Juss multiply it
Answer Link

Otras preguntas

what are the features of Greek comedy?​
1)Ellen wanted to buy the following items: ∙ A DVD player for $49.95 ∙ A DVD holder for $19.95 ∙ Personal stereo for $21.95 Does Ellen have enough money to bu
A 4-pound bag of carrots costs $2.48. What is the unit price? *
Tessa likes to carve bird and cat figures out of wood. She has carved 4 times as many bird figures as cat figures. If Tessa has carved 24 bird figures, how many
How does the Constitution of the United States Start?
SS.8.final Question: 1-4 Which factor contributed most to the industrial advantages the North had over the South at the beginning of the Civil War? O The lack o
The grocery store sells bacon for $5.30 per pound. 10. Write a function to represent the situation. 11. Is the function continuous or discrete? Explain.
Calculate the percentage composition of Aluminum, Sulfur & Oxygen in the compound of Al(SO4)3
Help me please? tysvm!!!
Is this correct for number 5 if not please help