You can buy 24 bottles of water for $9.60 or 32 bottles for $12.16. Show the unit rates to determine which is the better buy. PLEASE HELPPPP

Relax

Respuesta :

Answer:

2.5 and 2

Step-by-step explanation:

you need to divdide the numbers by eachother to find how much one costs

The answer for this question is 2.5 and 2