jasminemntl jasminemntl
  • 15-01-2019
  • Mathematics
contestada

A package of 4 light bulbs costs $12.12. What is the unit price?

Relax

Respuesta :

kiiesha kiiesha
  • 15-01-2019
3.03 is the unit price of each light bulbs
Answer Link

Otras preguntas

In a high school, a student has an option of 3 foreign languages, training for 4 different musical instruments, and 6 types of outdoor activities. How many ways
¿_____ eva a la escuela todos los días
why did the waco tornado happen?
who controlled the territory now known as Vietnam prior to 1954
How to fix the Run Time ERROR 3706 provider cannot be found? in ACCESS 2007
what part of the wave tells you how much energy it has
what happens in the g2 phase of the cell cycle? a) the cell prepares for cell division b) the replicated chromosomes divide c) the cell enters the post mitotic
3Pb2+(aq) + 2Cr(s) → 3Pb(s) + 2Cr3+(aq) What is the number of moles of electrons gained by 3.0 moles of lead ions?
which of the following is the actual length of a window that is 1 1/4 inches long on a drawing with a scale of 1 inch=6 feet?
Which of the following is an accurate description of the Maya mathematical system?