babygirlneya babygirlneya
  • 13-12-2018
  • Mathematics
contestada

What is the unit rate for $15 for 4 quarts

Relax

Respuesta :

TheisCanaan
TheisCanaan TheisCanaan
  • 13-12-2018
the answer is $3.75.
Ver imagen TheisCanaan
Answer Link

Otras preguntas

facts about the Virginia plan
Which of the following prefixes is best for measuring large quantities like the mass of a person? milli kilo deci deca
List four methods that can be used to separate mixtures and give an example of each method?
answer the following math question: which place value changed in 6652+600+1000=
Explain the transition from the Roman society to medieval society. Politically, Socially, Religiously, and economically. How did this thing change Rome to a med
Why was Charles Darwin considered to be a revolutionary?
Explain the transition from the Roman society to medieval society. Politically, Socially, Religiously, and economically. How did this thing change Rome to a med
What is 7% tax on a $9.79 purchase
What is 14 49ths in simplest form
What does ayudando mean?