Sara has $6.35 to spend at the farmers market on Fruit she has one and 1 1/5 LBS of blueberries and 2 3/4 I’ll be is a strawberry a fruit is on sale for 0.80 per pound dollars per pound she also wants to buy watermelon how much money does it does she have left by the watermelon

Relax

Respuesta :